Search

Захистіть свій бізнес!

Для бізнесу

Захисний туман PROTECT™ зупинить грабіжника за лічені секунди

Всі підприємства, маленькі або великі, мають системи сигналізації для забезпечення безпеки своїх цінностей. Однак, які б запобіжні заходи Ви б не застосовували, Ви ніколи не зможете запобігти самій спробі проникнення.

Тільки автоматична система безпеки PROTECT™ зможе запобігти спробі крадіжки або пошкодження Вашої власності.

Як?

Потрапивши всередину Вашого будинку, грабіжники можуть викрасти Ваші цінні речі, якщо Ви захищені тільки звичайною системою сигналізації. Пристрої PROTECT Fog Cannon® заповнять приміщення щільним туманом і унеможливлять для злочинців можливість що-небудь бачити – і, відповідно, вкрасти що-небудь. Час дії захисного туману достатній для приїзду поліції і служб безпеки! Туман повністю нешкідливий і не принесе шкоди Вашому майну!

Гнучка концепція для підприємств

Система захисту PROTECT™ включає в себе ряд генераторів туману – розроблених для забезпечення безпеки всіх видів підприємств – які відрізняються як за зовнішнім виглядом, так і за потужністю. Більшість наших моделей можуть бути встановлені прихованим методом за стіною або стелею.

Всі моделі захисного туману PROTECT™ були протестовані і перевірені в усьому світі, сьогодні ми є лідерами світового ринку в сфері захисту туманом безпеки. І тому ми гарантуємо, що наш продукт буде вигідним вкладенням для Вас.

Подивіться наші бізнес-рішення і нашу відео галерею.

Переваги захисту туманом безпеки

  • Запобігає крадіжкам зі зломом, грабежам, нападам та актам вандалізму
  • Забезпечує Вам спокійний і гарний сон
  • Зводить втрати до мінімуму
  • Низький рівень ризику – більш низька страхова премія
  • Рекомендовано поліцією і страховими компаніями